Probuďte se!

Probuďte se!

IMG_9831Produďte se! Z konzumu, ve kterém žijeme, z každodenního života, který nám brání skutečně žít! Otevřete oči a podívejte se na skutečný život kolem nás, na jeho „důležitosti“ i „malichernosti“. Jste šťastní? Jste skutečně šťastní tak, jak žijete? Pokud ne, proč s tím něco neudělat?

Právě teď je ta nejlepší chvíle. Ne až se něco stane, ne až něčeho dosáhnete, ne až ještě toto nebo tamto. Probudit se znamená žít. Žít znamená užívat si, prožívat každičký okamžik. Usmívat se, radovat… protože žijeme život! Na co čekáte? Co spřádáte za plány do budoucna? Žijeme přeci tady a teď. Mít sny je krásné, mohou vás vést životem, ale u toho žít přítomnost, protože ta je vašim snem, který jste snili dříve.

Probudit vás ale nemůžou slova, jedině vy sami. Jedině vy sami vlastním rozhodnutím! Ano, může to být těžké, ale je to jediná cesta ke skutečnému životu.

Držím vám palce!

Tento článeček jsem napsala na kousek papíru ve vzduchu nad asijským kontinentem tak rychle, jakoby mi ho někdo diktoval, plna dojmů z rozdílnosti našich světů. Rozhodla jsem se ho uveřejnit bez jakýchkoliv korektur.