Aromaterapie – osobní vůně

Umíchám vám parfémek z přírodních vůní a olejů, který bude jen váš.

Toužíte po něčem milém, co by vás provázelo každý den? Po vůni, která by vás napojila sama na sebe? Povzbudila vás před schůzkou nebo vás večer zklidnila po náročném dni?

Právě takovou vůni společně umícháme z éterických olejů. Odnesete si ji s sebou domů v pěkném flakonku.

Osobní vůně je vždy originál – je vaše. Můžete ji používat místo parfému. Nosit ji s sebou v kabelce a mít ji k dispozici kdykoli budete potřebovat.

Osobní parfémy míchám v Plzni i v Praze. Pro ženy i pro muže.

Míchání osobní vůně – aromaterapie

Aromaterapie je stará jako lidstvo samo. Kouzelné je, že nám pomáhá i ve 21. století zvládnout nároky moderního života. Směs éterických olejů na míru vám připravím při osobní konzultaci.

Při přípravě vašeho osobního parfému si s vámi popovídám. Budu se ptát na to, co vás aktuálně trápí a bolí na fyzické i psychické rovině. Nabídnu vám éterické oleje, ke kterým si přivoníte. Vyberete si olejíčky, které se vám budou líbit. Z nich vám umíchám osobní vůni, která se stane nejen vaším osobním parfémkem, ale také lékem pro vaši psychiku a duši. Ráda osobní vůni kombinuji s tělovým olejem na míru, který naopak podpoří a zharmonizuje vaše tělo. Terapeuticky má tato dvojkombinace hlubší účinky a já mám od svých klientů pozitivní zpětné vazby.

Éterické oleje se vyrábí z čerstvě sbíraných rostlin a bylin. Do éterického oleje se dostává jen to nejlepší z rostliny, včetně jejích jemnohmotných obalů a duše. Proto umí éterické oleje léčit v hlubokých úrovních a přinášejí kýženou úlevu. Aromaterapie je účinná a zároveň jemná metoda, při níž díky přírodním vonným kompozicím dochází k harmonizaci těla, duše i ducha.

Tělo se ozdravuje a duše se raduje.

Přijďte si i vy pro svůj osobní parfémek z éterických olejů!

Objednejte se tady.

Nejčastěji moji klienti vybírají mezi těmito produkty. Na výběr mám vždy několik různých flakonů.

  • Parfém s rozprašovačem 30 ml nebo 50 ml (cca 10% směs éterických olejů v alkoholu – to v obchodě nekoupíte!; aplikace na tělo nebo do aury, sklo)
  • Příruční parfémek s roll-on 5 ml nebo 10 ml (cca 20% směs éterických olejů v bio jojobovém oleji, aplikace na pulsní body, sklo)
  • Deluxe parfémek s aplikační tyčinkou cca 6 ml (cca 20% směs éterických olejů v bio jojobovém oleji, aplikace na pulsní body, zdobené sklo)

Přičichněte také v Galerii osobních vůní na míru na facebooku.

Jako doplněk k parfému si moji klienti často nechávají připravit tělové oleje na konkrétní potíž.

  • Tělový masážní olej 30 ml (cca 3% směs éterických olejů + směs kvalitních rostlinných olejů lisovaných za studena, aplikace na tělo, sklo/plast)
  • Tělový masážní olej 100 ml (cca 2% směs éterických olejů + směs kvalitních rostlinných olejů lisovaných za studena, aplikace na tělo, plast)

Jak dlouho sezení trvá?

  • Délka konzultace a umíchání osobní vůně (parfému) je zhruba 60 minut.

Kolik vás parfémek bude stát?

  1. Nový parfémek – při prvním setkání je třeba najít vhodnou kompozici vůní, která vás bude provázet a podporovat ve vaší aktuální cestě.
  2. Další vůně – pokud vám zvolené éterické oleje budou vyhovovat, ráda vám připravím další stejně voňavý produkt, dokud se vůně a účinků plně nenabažíte a éterické oleje splní svůj úkol (platíte pouze za produkt, bez konzultace).

Kde osobní vůně míchám?

  • Plzeň / Šťáhlavy / Praha – adresy najdete v kontaktech.
  • Spojit se můžeme i přes Skype (ale není nad osobní kontakt) + lahvičku vám pošlu poštou.

Aromaterapie jako dárek

Ráda vám připravím dárkovou poukázku na míchání osobní vůně. Často míchám svým klientům dárky pro jejich blízké. Ideální je, pokud přijdete osobně provést čichový test za svého blízkého a vezmete s sebou jeho fotografii a samozřejmě mi o něm něco povíte.

Chcete se objednat? Můžete tady.

Ing. Michaela Makulová

DSC_0467-1

Michaela Lusílija Makulová vystudovala Institut Aromaterapie v Praze, své odborné znalosti pravidelně prohlubuje v rámci odborných kurzů a ve své praxi. Vyučuje základy aromaterapie v cyklu kurzů Vůně přírody sestaveném podle orientálního konceptu pěti elementů, který je jí blízký. Je autorkou originálních kompozic dle pěti elementů. Založila odborný blog Kouzlo vůní, do kterého přispívá. Éterické oleje si sama zamilovala a využívá je doma pro zpříjemnění atmosféry i k cílené podpoře. Ve své praxi se od roku 2012 věnuje míchání harmonizačních aromaterapeutických kompozic, poskytuje aromaterapeutické masáže a poradenství v oblasti osobního rozvoje. Od roku 2007 působí také jako lektorka. Je členkou Asociace českých aromaterapeutů a studentkou tradiční čísnké medicíny.

Reference klientů

“Ahojky Míšo. Chci ti napsat něco o parfému, který jsme spolu vytvářely na míru. Když jsem se s ním poprvé navoněla byla to naprostá fantazie. Cítila jsem, jak nejprve ožívám v oblasti první a druhé čakry a pak zásah přímo do srdce. Po chvíli jsem vibrovala celá jak strunka. Po několika dnech používání mé nové vůně mám pocit, že je to opravdu vůně hodná bohyně ve mně. Cítím se zářivě a povzneseně. Děkuji za skvělou práci.”  Markéta Mašková

“Opakovaně mám od Míši připravenou vůni přío na tělo, jako vždy velká spokojenost, teď obsahuje mimo jiné moji oblíbenou růži a lípu, ráno při vstávání se na ni už těším a usmívám se :-)” Marta

“Moje vůně na míru je báječná, krásně ke mně ladí ve všech směrech. Používám ji asi tak jednou denně, když se potřebuju naladit sama na sebe, když se chystám na jednání nebo se večer potřebuju zklidnit 🙂 Vůně mi krásně otevírá srdce, uvolňuje napětí v srdeční čakře, kterou teď potřebuju posílit, pročistit (nevím přesně, jak to nazvat). Při pravidelném používání je mi volněji, cítím se svobodněji.” Jana (Aromaterapie – osobní vůně)

“Ahoj Lusílijo, olejíček je úžasný, už 2 noci jsem spala v klidu, NÁDHERA! Teď to pořešit ještě na duchovní úrovni, to bude těžší. Moc děkuju, Janča” Jana (Aromaterapie – osobní vůně + masážní olej na podporu detoxikace)

“Vůně je dar! Když mi něco tzv. nevoní, je těžší se s tím popasovat. Ale jakmile čichám něco pro můj nosík libého, vím, že je to známka toho, že to ke mně náleží. Krásná vzpomínka, inspirace, pobídka… pod vlivem příjemné vůně se snadněji učím, uzdravuji, přijímám… připutovala ke mně vůně silná, kořeněná a první týden výrazně podpořila vyplavení emocí. Poplakala jsem si. Když uvolnění odeznělo, následovaly překvapivé situace v pánské společnosti. Jednoho mladého muže vůně dokonce tak zaujala, že ji komentoval a dotazoval se na značku :-). Užívám ji někdy několikrát denně, někdy třeba jednou za dva až tři dny. Přirostla mi k srdci… hádejte, k čemu byla předurčena ;-)?”  Lucie (Aromaterapie – osobní vůně, téma: partnerské vztahy)

“Moc děkuji za to pročištění žaludku, během 3 dnů si to sedlo a už je mi zase dobře:-). Zajímavé je, že mám menší potřebu jíst a maso teď vůbec” Lenka (žaludeční směs)

“Nechali jsme si namíchat firemní vůni, použili jsme aromalampu a všem se na akci líbilo a cítili se příjemně. A to byl náš cíl… Jsme rády, že jsme Vás oslovily.” LOKKI International s.r.o. (firemní marketingová vůně)

Nabídka éterických olejů

Nabídku éterických olejů neustále proměňuji a rozšiřuji, zkouším různou kvalitu, značky, chemotypy i místa původu. Většinou na setkání vozím kolem 80-100 éterických olejů.

Za pomoc s texty děkuji: Jana Poncarová, za nafocení přímo v akci děkuji: Jana Pletánková a Michal Hala.