Aromaterapie – osobní vůně

Osobní vůně – míchání přírodních parfémů a olejů na míru, Plzeň, Praha

DSC_0467-1Aromaterapie patří mezi prastaré metody alternativní medicíny. Éterické oleje se vyrábí z čerstvě sbíraných rostlinek a díky pomalým postupům obsahují éterické oleje to nejlepší z celé rostliny včetně jejích jemnohmotných obalů a duše rostliny. Kvalitní éterické oleje tak mohou působit skutečně do hloubky. Na míru namíchaná vonná kompozice je pro nás lékem, který působí na naše fyzické tělo, psychiku i naši duši a tím pomáhá zejména v hloubce, u příčiny obtíže.

Aromaterapie je jemná metoda, při které díky používání přírodních vonných kompozic dochází k harmonizaci těla, duše i ducha. Tělo se ozdravuje a duše se raduje.

Sestavení osobní vůně na míru

Nabízím vám míchání éterických olejů přímo na míru vám nebo na téma, které řešíte. Při míchání pracuji se svými odbornými znalostmi o éterických olejích a zároveň naplno využíván intuice a testování vhodného oleje pro konkrétní oblast. U dvou různých lidí se stejnými příznaky může být příčina obtíže zcela jiná, proto je lepší náš osobní kontakt, míchání provádím ale i na dálku.

Produkty

V současné době svým klientům nabízím namíchání těchto druhů směsí:

 • Parfém s rozprašovačem 25-30 ml (cca 5% směs éterických olejů ve vinném alkoholu, aplikace na tělo nebo do aury, sklo)
 • Příruční parfémek s roll-on 10/5 ml (cca 10% směs éterických olejů v bio jojobovém oleji, aplikace na pulsní body, sklo)
 • Směs s kapátkem 10 ml (cca 10% směs éterických olejů v oleji nebo alkoholu, aplikace do koupele, aromalampy apod., sklo)
 • Pěstící olej 20 ml (cca 2% směs éterických olejů + směs vzácných rostlinných olejů LZS, aplikace na tělo, sklo)
 • Tělový masážní olej 50 ml (cca 2% směs éterických olejů + směs vzácných rostlinných olejů LZS, aplikace na tělo, sklo)
 • Tělový masážní olej 100 ml (cca 2% směs éterických olejů + směs rostlinných olejů LZS, aplikace na tělo, plast)
 • Tělový masážní olej mini 30 ml (cca 2% směs éterických olejů + směs rostlinných olejů LZS, aplikace na tělo, plast)

Směs éterických olejů na míru vám připravím při osobní konzultaci. Produkt připravím přímo při konzultaci nebo na objednání.

Výhody aromaterapie

Účinky aromaterapie zkouším na sobě, svých blízkých a klientech již několik let a jsem z nich nadšena. Při našich cestách do zahraničí s sebou beru vždy několik lahviček éterických olejů a podle potřeby je aplikuji. Když mě zabolí v krku, vždy jako první sáhnu po své masti s éterickými oleji na imunitu. Jako desinfekci používám tea tree nebo manuku a jako přivolávač spánku kadidlo, levanduli nebo heřmánek.

Ze své zkušenosti aromaterapii doporučuji lidem, kteří na sobě včas poznají, když je něco v nepořádku a mají rádi přírodní metody léčení. Je důležité éterické oleje aplikovat včas nebo jako prevenci. Na akutní příznaky (např. chřipka) je účinnější využít zároveň i jiné metody.

DSC_0451Délka a cena setkání

 • Délka setkání: cca 45 min
 • Cena setkání: viz Ceník
 • Nová kompozice – při prvním kontaktu je třeba najít vhodnou kompozici vůní, která vás bude provázet a podporovat ve vaší aktuální cestě.
 • Další produkt – pokud vám zvolené vůně budou vyhovovat, ráda vám připravím další stejně voňavý produkt, dokud se vůně a účinků plně nenabažíte a éterické oleje splní svůj úkol (pouze cena produktu, bez konzultace).

Místo setkání

 • Plzeň / Šťáhlavy / Praha: viz Kontakt
 • Skype (dle domluvy) + lahvičku vám poté pošlu poštou

Aromaterapie jako dárek

Ráda vám vystavím dárkovou poukázku na míchání osobní vůně na míru. Často také míchám svým klientům dárky pro jejich blízké přímo, ideální je, pokud přijdete osobně provést čichový test za vašeho blízkého a vezmete s sebou jeho fotografii a samozřejmě mi o něm něco povíte.

Michaela-NovakovaKontakt

Objednávat se můžete telefonicky nebo emailem.

Ing. Michaela Makulová

Michaela Lusílija Makulová vystudovala Institut Aromaterapie v Praze, své odborné znalosti pravidelně prohlubuje v rámci odborných kurzů a ve své praxi. Vyučuje základy aromaterapie v cyklu kurzů Vůně přírody sestaveném podle orientálního konceptu pěti elementů, který je jí blízký. Je autorkou originálních kompozic dle pěti elementů. Založila odborný blog Kouzlo vůní, do kterého přispívá. Éterické oleje si sama zamilovala a využívá je doma pro zpříjemnění atmosféry i k cílené podpoře. Ve své praxi se od roku 2012 věnuje míchání harmonizačních aromaterapeutických kompozic, poskytuje aromaterapeutické ošetření a poradenství v oblasti osobního rozvoje. Od roku 2007 působí také jako lektorka. Je členkou Asociace českých aromaterapeutů.

Reference klientů

“Moje vůně na míru je báječná, krásně ke mně ladí ve všech směrech. Používám ji asi tak jednou denně, když se potřebuju naladit sama na sebe, když se chystám na jednání nebo se večer potřebuju zklidnit 🙂 Vůně mi krásně otevírá srdce, uvolňuje napětí v srdeční čakře, kterou teď potřebuju posílit, pročistit (nevím přesně, jak to nazvat). Při pravidelném používání je mi volněji, cítím se svobodněji.” Jana (Aromaterapie – osobní vůně)

“Ahoj Lusílijo, olejíček je úžasný, už 2 noci jsem spala v klidu, NÁDHERA! Teď to pořešit ještě na duchovní úrovni, to bude těžší. Moc děkuju, Janča” Jana (Aromaterapie – osobní vůně + masážní olej na podporu detoxikace)

“Vůně je dar! Když mi něco tzv. nevoní, je těžší se s tím popasovat. Ale jakmile čichám něco pro můj nosík libého, vím, že je to známka toho, že to ke mně náleží. Krásná vzpomínka, inspirace, pobídka… pod vlivem příjemné vůně se snadněji učím, uzdravuji, přijímám… připutovala ke mně vůně silná, kořeněná a první týden výrazně podpořila vyplavení emocí. Poplakala jsem si. Když uvolnění odeznělo, následovaly překvapivé situace v pánské společnosti. Jednoho mladého muže vůně dokonce tak zaujala, že ji komentoval a dotazoval se na značku :-). Užívám ji někdy několikrát denně, někdy třeba jednou za dva až tři dny. Přirostla mi k srdci… hádejte, k čemu byla předurčena ;-)?” Lucie (Aromaterapie – osobní vůně, téma: partnerské vztahy)

“Moc děkuji za to pročištění žaludku, během 3 dnů si to sedlo a už je mi zase dobře:-). Zajímavé je, že mám menší potřebu jíst a maso teď vůbec” Lenka (žaludeční směs)

“Nechali jsme si namíchat firemní vůni, použili jsme aromalampu a všem se na akci líbilo a cítili se příjemně. A to byl náš cíl… Jsme rády, že jsme Vás oslovily.” LOKKI International s.r.o. (firemní marketingová vůně)

Nabídka éterických olejů

Nabídku éterických olejů neustále proměňuji a rozšiřuji, zkouším různou kvalitu, značky, chemotypy i místa původu. Přesto u mě najdete oblíbené stálice, které jsou u klientů oblíbené a se kterými ráda pracuji.

Aromaterapie–Nabidka-eterickych-oleju-042016