Reference

Děkuji všem svým klientům z celého srdce za zpětné vazby a krásná slova. Tuto stránku zakládám v roce 2017, po 5 letech své práce a najdete zde jen ty nejčerstvější informace.

Napište mi referenci pomocí formuláře

“K Míše na masáže chodím už přes rok celkem pravidelně a musím přiznat, že čím dál radši. Objevuji díky ní nové vůně a jejich význam, objevuji tak i sama sebe a cítím, jak mi Míša vždy úžasně pomůže. Naladí tělo, pohladí duši a dá i pár rad, jak vylepšit to, co mě aktuálně trápí. Po masáži odcházím nabitá, pozitivní a navíc ještě voňavá, s větší chutí do dalších dní. Je to prostě super. A nejzvláštnější zážitek pro mě byla masáž břicha, tu také vřele doporučuji ;-)”

Pavla Vinšová, 2018

“U Míši je vždycky voňavě a příjemně. Vítá mě s úsměvem, krátce si popovídáme, vybereme voňavé olejíčky, kterými mě potom masíruje. Moje záda v tu chvíli zažívají velkou úlevu a slast. Míša přesně ví, v jakých částech záda namasírovat. Nejvíc si užívám masáže šíje. Po masáži je mi báječně. A příjemný pocit mi vydrží ještě minimálně týden. K Míše se ráda vracím. Už teď se těším na další masáž a nádherné vůně.”

Jana Poncarová, 2018

“Masáž u Míši byl parádní zážitek a relax. Spojení vůní a masáže je pro mě malým zázrakem. Míša je moc příjemná, vybírání vůní je někdy komické a celá doba je provázena přátelskou a příjemnou atmosférou. Už teď se těším, až znovu ulehnu a nechám se hýčkat :-)”

Blanka Florová, 2018

“Ještě jednou bych chtěla poděkovat Míše za krásné individuální aromaterapie pro moje zaměstankyně. Ocěnuji, že přijela k nám do firmy na celé odpoledne a holky si mohly zvolit čas, který jim vyhovoval. Každá si odnesla parfémek a olej sestavený na míru, ze kterých byly nadšené.”

Judita Klimenová, majitelka Kosmetika hrou, leden 2017

“S Míšou se znám již několik let díky výstavě Bonsai Merklín. Ochotně a pravidelně se zapojuje do naší akce formou přednášek, workshopů a poradenství. Vzhledem k tomu, že naši návštěvníci pravidelně Míšu s aromaterapií vyhledávají a vracejí se, mám dojem, že její práce jim pomáhá a věří v ní. I já věřím, již dvakrát jsem jí vyhledala s prosbou o pomoc při rozhodování na jedné z mých životních křižovatek. Míša mě trpělivě vyslechla, nepotřebovala mnoho detailů, popřemýšlěla a společně jsme vybraly vhodné vůně a já dle rady používala namíchanou aromaterapii. Pomohlo mi to v rozhodnutí, jasnějším vidění mojí cesty a překonání pro mě těžkého období. A ještě něco. Na Míše si cením pozitivního přístupu, toho, jak se snaží lidi učit mít se rád, myslet na sebe…”

Zdenka Nosková, pořadatelka akce Bonsai Merklín, 17.10.2017

“Když Míša souhlasila, že se vydá k nám na Katedru ošetřovatelství a porodní asistence Fakulty zdravotnických studií ZČU, měla jsem velkou radost. Požádala jsem jí totiž o vedení workshopu o aromaterapii pro naše studentky porodní asistence. Míša workshop vedla velmi citlivě, přesně podle zkušeností a potřeb našich studentek. Součástí byly jak informace, tak diskuse z praxe, ale také praktické ukázky aplikace a míchání aromaterapie, doporučení dalších zajímavostí a poodhalení i speciálních receptur přímo pro porodní asistentky. Studentky setkání s Míšou hodnotily jako velmi přínosné a i na jejich tvářích bylo znát, že tři hodiny s aromaterapií jim udělaly moc dobře :-)”

Eva Hendrych Lorenzová, FZS ZČU v Plzni, workshop pro studentky porodní asistence, 27.4.2017

“Když jsem se rozhodla jít k tobě na terapii automatickou kresbou s podporou aromaterapie, došlo mi, že sice sama automatickou kresbu poskytuji, ale nikdy jsem jí na sobě nezažila od nikoho jiného než sama od sebe. Už tenhle moment byl pro mě silný a současně zajímavý. Se zvědavostí, radostí a důvěrou v následující proces jsem po chvíli mého obvyklého bloudění vešla do prostoru, který mě doslova uvítal. Cítila jsem se dobře a ty jsi v tom prostoru svítila :). Krátké seznámení a pustily jsem se do práce. Byla mi velmi příjemná tvoje věcnost, nestrannost a přitom laskavost. Po chvilce mi bylo jasné, že pracujeme každá trochu jinak, ale principy procesu jsou přirozeně stejné jako v každé terapii. Kladla jsi mi otázky, které jsem si nechtěla položit já sama. Vhodně vybraný aroma-olej, jeho vůně a později i dotyk, mi pomohly rychle uvolnit tělo, uvidět kontrolu myšlení, opustit jeho konstrukce a procítit sebe, jak jen to v tu chvíli bylo možné. Pak už nastoupila technika a pro mě je to nový obohacující náhled. Otázkami, slovem (podobné technice RUŠ) jsi mě provedla procesem uvědomění a proměny, nechala jsi mě, abych se chvíli šťourala sama v sobě a sama napravovala, co jsem si tam kdysi pokroutila. Ty jsi byla přítomná, držela jsi energii a směrovala. Cítila jsem, že pracujeme hluboko. Vše ještě chvíli dobíhalo. Ty jsi mi zatím míchala podpůrný olej s vybranými esenciálními oleji. Jako obvykle jsem měla “přepnuté” myšlení na jinou hladinu vnímání, a tak tvůj dotaz, jestli se píše “uzemnění” nebo “uzemění”, jsem chvíli nedokázala odpovědět, stejně jako jsem nebyla chvíli schopná sčítat. Hodně vody i bylinkový čaj, který jsme popíjely udělali své. Já si došla “odpustit” a to si už i tělesná rovina začala dosedat. Následující 3 dny jsem se hojně mazala na míru namíchaným olejíčkem a opakovala jsem techniku kresby, kterou jsi mě naučila. Dnes už necítím potřebu v ní pokračovat, ale tělo budu dále podporovat natíráním olejem. Dělá mi velmi dobře. Ještě jsem si vzpomněla, jak pro mně byl zajímavý moment volby posledního oleje. Dala jsi mi na výběr – jedna vůně šla hned do hlavy a já si řekla: “hmm, tak je zajímavá, tahle vůně by mě zajímala”. Druhá vůně se mi líbila, bylo to jako zabalení do měkké peřinky, obložení saténovými polštáři nebo peříčky vystlané měkké hnízdo,ve kterém můžu spočinout a odpočívat, nabírat sílu. Vybrala jsem tu druhou vůni – otevírá mi srdce :)”

Martina Marianna Brinkeová, alternativní terapie + aromaterapie na míru, 3.5.2017

“Míšu znám už mnoho let, kurz intuitivní kresby mě naučil nebát se své intuice a věřit si, kurz “Vůně přírody”, který jsem navštěvovala vloni, mě zasvětil do tajemství voňavých mocných éterických olejů a jemnějších květových vod (hydrolátů). Její naprosto úžasné svíčky hořely u nás po celý advent na adventním věnci. Jsem za Míšu moc ráda, vděčím jí za mnohé změny v mém životě. Děkuji Míšo.”

Markéta Mašková, 5.3.2017

Kdyz jsem si u Míši před časem objednavala ritualní vykouření staré chatičky, moc jsem o tom nevěděla. Ale tušila jsem, že je to třeba. Uvolnit a nechat odejít staré energie, aby mohly přijít nové. S nadšením jsem pak sledovala proměnu a očistu, která sice nebyla videt jako vyklizení hromady harampadí, ale o to víc byla cítit. A nejen nosem! Doporučuji tento rituál všem, kteří chtějí zharmonizovat prostor, ve kterém pobývají. I racionálněji zaměření jedinci (jako já) tu změnu poznají sami na sobě a/nebo na svých senzitivních dětech a zvířatech 🙂

Jana Pletánková, očista domu, 23.8.2017

Některé dřívější reference

“Opakovaně mám od Míši připravenou vůni přío na tělo, jako vždy velká spokojenost, teď obsahuje mimo jiné moji oblíbenou růži a lípu, ráno při vstávání se na ni už těším a usmívám se :-)” Marta

“Moje vůně na míru je báječná, krásně ke mně ladí ve všech směrech. Používám ji asi tak jednou denně, když se potřebuju naladit sama na sebe, když se chystám na jednání nebo se večer potřebuju zklidnit 🙂 Vůně mi krásně otevírá srdce, uvolňuje napětí v srdeční čakře, kterou teď potřebuju posílit, pročistit (nevím přesně, jak to nazvat). Při pravidelném používání je mi volněji, cítím se svobodněji.” Jana (Aromaterapie – osobní vůně)

“Ahoj Lusílijo, olejíček je úžasný, už 2 noci jsem spala v klidu, NÁDHERA! Teď to pořešit ještě na duchovní úrovni, to bude těžší. Moc děkuju, Janča” Jana (Aromaterapie – osobní vůně + masážní olej na podporu detoxikace)

“Vůně je dar! Když mi něco tzv. nevoní, je těžší se s tím popasovat. Ale jakmile čichám něco pro můj nosík libého, vím, že je to známka toho, že to ke mně náleží. Krásná vzpomínka, inspirace, pobídka… pod vlivem příjemné vůně se snadněji učím, uzdravuji, přijímám… připutovala ke mně vůně silná, kořeněná a první týden výrazně podpořila vyplavení emocí. Poplakala jsem si. Když uvolnění odeznělo, následovaly překvapivé situace v pánské společnosti. Jednoho mladého muže vůně dokonce tak zaujala, že ji komentoval a dotazoval se na značku :-). Užívám ji někdy několikrát denně, někdy třeba jednou za dva až tři dny. Přirostla mi k srdci… hádejte, k čemu byla předurčena ;-)?”  Lucie (Aromaterapie – osobní vůně, téma: partnerské vztahy)

“Moc děkuji za to pročištění žaludku, během 3 dnů si to sedlo a už je mi zase dobře:-). Zajímavé je, že mám menší potřebu jíst a maso teď vůbec” Lenka (žaludeční směs)

“Nechali jsme si namíchat firemní vůni, použili jsme aromalampu a všem se na akci líbilo a cítili se příjemně. A to byl náš cíl… Jsme rády, že jsme Vás oslovily.”  LOKKI International s.r.o. (firemní marketingová vůně)

„Kurz byl skvěle strukturovaný a je fajn ze se stihlo vše co bylo plánováno. I přes to, že jsem na kurz šla jako začátečník, tak mi moc dal tím, že jsem si mohla očuchat tolik vzorků a bylo k nim i vše krásně vysvětleno. Míša byla skvělá, její povídání mě nadchlo a je vidět, ze dělá něco, co ji opravdu baví a je na správném místě! Moc Děkuji!“ Markéta (Zpátky do těla a do formy s aromaterapií)

“Jsem nadšená z možností a variací, se kterými se pracovalo.”
“Lektorka je skvělá, má přehled. Vše je dobře zorganizované.”
“Kurz byl výborný pro praktické užití v běžném životě.”
“Pozitivně hodnotím energii a odbornost lektorky a její motivující podání.”
“S kurzem jsem velice spokojená. Pokaždé obohatí mé dosavadní znalosti”
(kurz Aromaterapie)

“S kurzem jsem moc spokojená, byl to příjemný den ve společnosti podobně naladěných lidí. Příjemně mě překvapilo, že jsme vyráběli z jednotlivých surovin a ne jen přidáváním éterických olejů do hotového základu. Taky se mi moc líbí skripta, ve kterých je dost místa na vpisování a na titulní stranu je radost pohledět : ), barvy u mě dělají hodně : ). Byla jsem ráda za příležitost porovnání jednotlivých éterických olejů od různých firem a taky se mi líbilo připomenutí všech energetických souvislostí a možností vlastní intuice.” Zdenka (Vůně přírody – cyklus kurzů)

“Děkuji Míšo za kurz, konečně umím a nebojím se používat olejíčky v běžném životě (do aromalampy, do koupele, přímo na tělo, místo aviváže…), určitě budu experimentovat dál a těším se na další přínosné setkání.” Pavla (Vůně přírody – cyklus seminářů)

“Z první dynamické hodiny jsem si odnesla tolik energie, kolik už jsem dlouho necítila. Byla jsem doslova nabitá, dobrá nálada ze mne sálala na všechny strany a zvýšený přísun energie cítím od té doby pořád. Procítit spojení se zemí pro mne bylo něco nového a úžasného. V další hodině už jsem z toho mohla dále čerpat, opřít se o nové zkušenosti a dozvědět se opět spoustu nového, tentokrát sama o sobě. Lektorka je opravdu výborná, vším nás provází naprosto intuitivně, s lehkostí a hravostí. Kurz mohu vřele doporučit všem, kdo na sobě chtějí dále pracovat. Zde rozhodně udělají kus práce :-)” Míša (Krása ženství)