Alternativní terapie

Michaela-NovakovaJako alternativní terapeut pracuji již od roku 2012. Využívám různých technik a ráda věci logicky strukturuji a vybírám konkrétní témata ke zpracování, díky čemuž máme s klienty rychlé výsledky. Největším vedením je pro mě kontakt s klientem, při kterém se mi automaticky spouští informace a ukazují kroky, které máme společně podniknout.

Terapie jsou určeny pro jednotlivce, případně pro rodiče s dítětem, někdy ale také chodí partneři nebo kamarádi společně (cena je za čas). Zaměřuji se na pochopení souvislostí na fyzické, emocionální a duševní rovině. Často člověk sám nedokáže nahlédnout pod pokličku a vidět souvislosti. Od toho jsem tu pro vás, moc ráda vám pomohu.

Mezi technikami, které při terapiích používám, jsou poslední dobou nejčastěji automatická kresba, karty, byliny, práce s podvědomím, odblokování (podobné metodě RUŠ). Nejvíc se ale řídím “nápovědami”, které dostávám a díky kterým často udeříme hřebíček na hlavičku.

Objednejte se telefonicky nebo emailem

Délka a cena setkání

  • Délka setkání: 1 hod
  • Cena setkání: viz Ceník

Jednodušší témata nevyžadují opakovaná setkání, naopak často se setkáváme 2-3x za sebou, aby se téma zpracovalo celé. Vše je individuální.

Místo setkání

 

Reference klientů:

“Usměvavá laskavá bytost provázející nejniternějšími pocity mého já.” Dáša

“Hřejivá atmosféra, do které mohla být bezstarostně vložena moje důvěra i svěřena moje bezradnost v lásce. Být divákem i aktérem a zároveň zasahovat do děje celého představení stočilo můj život směrem k vysněnému duchovnímu partnerovi! Díky za nezapomenutelný zážitek!!! Vřele doporučuji všem :o)))” Iva

“Konzultace mi umožnila hlubší zamyšlení se nad sebou. Uvědomila jsem si, že i maličkost může být velký dar.” Anička