Osobní terapie

Posuňte se ve svém životě vpřed, nahlédněte do sebe sama.

Osobním terapiím se věnuju od roku 2012. Vypracovala jsem si vlastní metody a postupy. Často při hledání příčiny využívám automatickou kresbu nebo karty. Zaměřuju se na pochopení souvislostí na fyzické, emocionální a duševní rovině.

Stává se, že člověk sám nedokáže nahlédnout pod pokličku svých potíží a vidět okolnosti, které se v jeho životě odehrávají. Od toho jsem tu pro vás, moc ráda vám pomohu. Při terapii se podíváme hlouběji do vašeho nitra. Najdeme příčiny potíží a cestu, jak je uvolnit.

Jak terapie probíhá?

Pohodlně se usadíte. Uvařím vám bylinkový čaj, pokud budete chtít. Potom se vás budu ptát, abychom společně odhalili jádro vašich aktuálních potíží. Stává se, že lidé přichází s jedním problémem, ale postupně zjistíme, že příčina se skrývá jinde. Velmi často při terapiích řešíme vztahy – rodinné, partnerské, pracovní.

Během terapie intuitivně a citlivě pracuji s podvědomím i meditací, která vás uvolní a pomůže rozpustit napětí nebo nevhodný vzorec. Pokud je to žádoucí, namíchám vám aromaterapeutickou směs, například povzbudivou nebo harmonizační inhalační tyčinku. Případně vám doporučím aromaterapeutickou masáž.

Jaké techniky používám?

  • automatická kresba
  • karty
  • byliny
  • aromaterapie
  • práce s podvědomím
  • odblokování

K tomu často zařazujeme pohyb a lehce upravujeme stravu 🙂 Človek bez vzduchu a pohybu je jako ryba bez vody.

Vztahy

Při terapeutické práci je vždy důležité na napojení na srdce, na duši, což vám umožní hluboce pochopit sama sebe. V tomto momentě se stávám vaším průvodcem.

Někdy se ukáže, že příčinou potíží jsou vztahy. Pojmenování problému je začátkem jeho vyřešení. Společně budeme hledat možnosti, jak vztahy vyléčit. Je možné, že vás odkážu na někoho z kolegů – psychoterapeutů nebo psychologů. To nevylučuje terapii u mě. Kombinace bývá v těchto případech ideální.

Pokud procházíte náročným obdobím, například ukončením vztahu, mohou pomoci rituály spojené s vykuřováním.

Bydlení

Často se na mě obracíte i kvůli otázce bydlení. Zde pomáhá hlavně automatická kresba, která zobrazí jádro potíží. Následně vám můžu doporučit jejich řešení. Někdy i malé úpravy přináší velké změny.

Trápíte se?

Pojďme společně najít příčinu a řešení potíží.

Ráda si s vámi popovídám. Budeme postupovat jen tak rychle a tak hluboko, jak budete chtít.

Objednejte se telefonicky nebo emailem

Délka a cena setkání

  • Délka setkání: 1 hodina

Jednodušší témata nevyžadují opakovaná setkání. Často se s kienty setkáváme 2 až 3x za sebou, aby se téma zpracovalo celé. Vše je individuální.

Cena setkání viz Ceník.

Místo setkání

(na terapie se, prosím, objednávejte dopředu)

Reference klientů

“Píšu pozitivní zprávu, moc děkuji nejen za milou konzultaci, bylinkové zázraky, ale i  přínosné rady. Změna byla u mě i u nás viditelná už za dva dny. Zázračně jsem se velmi zpomalila, ale stihla vše, co jsem potřebovala, přibyl čas i na malý odpočinek. Stravu dodržuji a přidala jsem intenzivnější pohyb se psem.

Mé pomalejší tempo samozřejmě dopadlo i na manžela a celý zbytek rodiny, muž více chápe, asi mluvím i o něco pomaleji 🙂 a dokonce už celý týden nenadával 🙂 Takže wau…” Jana

“Hřejivá atmosféra, do které mohla být bezstarostně vložena moje důvěra i svěřena moje bezradnost v lásce. Být divákem i aktérem a zároveň zasahovat do děje celého představení stočilo můj život směrem k vysněnému duchovnímu partnerovi! Díky za nezapomenutelný zážitek!!! Vřele doporučuji všem :o)))” Iva

“Konzultace mi umožnila hlubší zamyšlení se nad sebou. Uvědomila jsem si, že i maličkost může být velký dar.” Anička

Za pomoc s texty děkuji: Jana Poncarová, za nafocení přímo v akci děkuji: Jana Pletánková a Michal Hala.