Vzdělávejte se se mnou v online programu Bylinky našich babiček po celý rok 2018

Celý nadcházející rok ode mě najdete aroma-články v novém vzdělávacím programu Kouzla vůní Bylinky našich babiček. Budu se vám věnovat i ve facebookové skupině (pro členy programu), budu s vámi sdílet recepty a připravovat pro vás cvičeníčka na doma. Společně se se mnou a s dalšímu 5 skvělými bylinkářkami a aromaterapeutkami naučíte, jak správně byliny, vykuřovadla a aromaterapii používat, kdy, co sbírat a jak co míchat dohromady.

Kurz vřele doporučuji všem svým studentům a klientům, kteří ke mně chodí na aromaterapii. Dozvíte se více. Dostanete se více do hloubky. Věnuji se zde povětšinou jiným bylinám nebo je popisuji více hloubky. Obzory vám navíc rozšíří hned 6 skvělých žen. Jsme všechny bývalé spoužačky, a tak je pro nás radost tvořit společně.

V programu se budu věnovat místním bylinám a rostlinám, ze kterých se získávají éterické oleje a které se zároveň v aromaterapii příliš nepoužívají. Ovšem neprávem! Jsou totiž skvělé, místní, ladí s našimi kořeny. V každém článku zmíním příklady pro vaše praktické využití na doma a účinky dle TČM. Navazuji tak na svůj cyklus kurzů podle 5 elementů Vůně přírody a cyklus článků jsem i stejně nazvala 🙂

Ukázkový článek zdarma Vůně přírody

Bříza jako pomocník proti bolesti i pro jarní start

Nedaří se vám letošní jaro vylézt ze svého zimního krunýře? Nic vás nebaví? Nechce se vám ven, i když se ukáží sluneční paprsky? Možná jste byli přes zimu nemocní, možná pojídali antibiotika, možná jste moc pracovali. Každopádně je čas na pořádnou porci svěží jarní energie z éterického oleje břízy. Ale nezapomeňte, s břízou vždy opatrně… Vhodné dávkování břízy najdete v přiloženém textu a receptu.

Přečtěte si ukázkový článek zdarma!

Objednejte si program za 700 Kč na celý rok!

Pokud si pospíšíte, čeká na vás do konce dubna zaváděcí cena programu 700 Kč na celý rok!!!

Dostanete od nás 6 článků měsíčně, tj. 72 článků za rok, podporu v rámci diskuzní skupiny a k tomu 2 online školeníčka ročně. Články pročítám dopředu a garantuji vám, že budete spokojeni.

Plán programu Bylinky našich babiček

A koukněte se na témata mých dalších článků nebo na celý plán programu. Každý měsíc v něm najdete 6 supr trupr článků!

Duben 2018 Vůně přírody

Fialka pohladí po duši a královsky rozvoní vaše parfémy

Fialka nás zavede do hlubin naší duše. Pohladí, pomazlí, vykouzlí úsměv. V aromaterapii se využívají její svěže zelené lístky. Umícháme si spolu originální jarní parfém a povíme si, na co si dát pozor ve “fialkové” kosmetice.

Květen 2018 Vůně přírody

Heřmánek modrý a římský, silné duo pro neklidné nohy i hojení bolístek z dětství

Heřmánkový éterický olej má právě svou sezónu. Hodí se pro všechny, co si neumí odpočinout. Je to ideální pomocník pro celou rodinu – děti, ženy, muži i zvířata ho milují. Povíme si o jeho jednotlivých druzích a s čím vším nám v aromaterapii může pomoci. Umícháme si voňavý sprej pro miminka.

Červen 2018 Vůně přírody

Třezalka uklidní emoce po náročném dni a přinese harmonii vašemu srdci

Třezalka se mi osvědčila jako éterický olej pro vytížené a přepracované lidi, pro ty, kteří nezvládají svoje emoce nebo zkrátka potřebují sáhnout po lahvičce první pomoci po náročném dni. Umícháme si spolu svatojánské bylinkově vonící tělové mléko.

Těším se naviděnou s vámi v našem online programu!

>>>Chci využít zaváděcí cenu 700 Kč na celý rok a objednám si program do konce dubna!<<<

Leave a Reply