Energetizující vůně Simbis

Energetizující vůně Simbis

DSC_0451Ručně vyráběné přírodní svíce s aromaterapií sestavenou podle originálních receptů.

Prodejní místa

Deluxe

IMG_6255-003JASMINE (růžová) – deluxe

Svíčka ROSA s výjimečnou éterickou směsí, v níž dominuje vůně pravé růže.

 • působení: bezpodmínečná láska
 • vůně: růže, mateřídouška, myrha…

Svíčka v deluxe kvalitě s obsahem růže působí na srdeční oblast, harmonizuje 4. čakru a učí bezpodmínečné lásce, ze které všichni pocházíme. Pomáhá při nedostatečné sebedůvěře, nevíře v život a přílišném uzavření do sebe. Hojí staré rány, pomáhá odpuštění a přijetí.

Pozn. Obsahuje čistý éterický olej z růže a květový vosk z růže.

IMG_6255-003ROSA (růžová) – deluxe

Svíčka ROSA s výjimečnou éterickou směsí, v níž dominuje vůně pravé růže.

 • působení: bezpodmínečná láska
 • vůně: růže, mateřídouška, myrha…

Svíčka v deluxe kvalitě s obsahem růže působí na srdeční oblast, harmonizuje 4. čakru a učí bezpodmínečné lásce, ze které všichni pocházíme. Pomáhá při nedostatečné sebedůvěře, nevíře v život a přílišném uzavření do sebe. Hojí staré rány, pomáhá odpuštění a přijetí.

Pozn. Obsahuje čistý éterický olej z růže a květový vosk z růže.

Speciální

IMG_6220SVĚTLO (bílá)

Sváteční svíčka SVĚTLO s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně bazalky.

 • působení: ochrana, čistota, síla, světlo
 • vůně: bazalka, jedle, citron…

Sváteční svíčka působí na jemnohmotná těla, uvolňuje všechny čakry a harmonizuje 7. čakru. Pročišťuje prostor, aktivuje vnitřní světlo a ochranu, usnadňuje napojení na jemné energie a telepatii. Vhodná pro rituály, dušičky, Vánoce a speciální příležitosti. Ukazuje cestu a cíl.

IMG_6237ORIENT (oranžová)

Svíčka ORIENT s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně kardamonu.

 • působení: radost, smyslnost, hojnost
 • vůně: kardamom, kasie, bergamot…

Hravá svíčka s lehce afrodisiakálními účinky harmonizuje 2. čakru, podporuje smyslnost, plodnost. V zimě, období Vánoc nebo těžkých obdobích uvolňuje, prohřívá, dodává pocit blízkosti, bezpečí a teplého domova. Navozuje orientální atmosféru. Vzbuzuje radost ze života.

Pět elementů

IMG_6249VODA (fialová)

Svíčka VODA s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně levandule.

 • působení: moudrost, víra, duchovno
 • vůně: bylinná směs – levandule, máta, mandarinka…
 • element: voda (zima, sever)

Svíčka působí v elementu vody (Feng-shui), harmonizuje 6. čakru, skvěle účinkuje před spánkem nebo na severu. V období únavy dodává víru. Zklidňuje rozbouřené emoce po celém dni. Vhodná pro večerní rozjímání. Pomáhá při hledání správného řešení. Ladí na vlastní potenciál.

IMG_6245DŘEVO (zelená)

Svíčka DŘEVO s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně borovice.

 • působení: harmonie, přirozenost, vývoj, cit
 • vůně: jemně dřevitá směs – borovice, růžové dřevo, pomeranč…
 • element: dřevo (jaro, východ prostoru)

Svíčka působí v elementu dřeva (Feng-shui), harmonizuje 4. čakru, skvěle účinkuje při umístění v kuchyni nebo na východě. V období shonu navrací do vlastního středu, oživuje tělo i ducha, aktivuje vnitřní ozdravné schopnosti. V období stagnace a nečinnosti ukazuje nový směr.

IMG_6233OHEŇ (červená)

Svíčka OHEŇ s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně ylang-ylangu.

 • působení: vášeň, láska, hra, prožitek
 • vůně: sladká směs – ylang-ylang, geranium, myrha…
 • element: oheň (léto, jih prostoru)

Svíčka působí v elementu ohně (Feng-shui), harmonizuje 1. čakru, skvěle účinkuje při umístění v ložnici, na jihu. V období samoty pomáhá ženskou stránku otevřít se mužskému objetí, harmonizuje jin-jang energie. Jemně afrodiziakální. Podporuje sebedůvěru a lásku k sobě.

IMG_6227ZEMĚ (žlutá)

Svíčka ZEMĚ s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně skořice.

 • působení: vnitřní síla, domov, bezpečí, klid, teplo
 • vůně: hřejivá směs – skořice, amyris, benzoe…
 • element: země (babí léto, mezidobí)

Svíčka působí v elementu země (Feng-shui), harmonizuje 3. čakru, skvěle účinkuje při umístění ve středu prostoru. V období změn zklidňuje, uvolňuje, dodává vnitřní sílu, vytrvalost a rozhodnost. Navozuje pocit hojnosti, plnosti a štědrosti. Vyživuje a propojuje s kořeny našeho bytí.

IMG_6250KOV (modrá)

Svíčka KOV s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně cypřiše.

 • působení: inspirace, kreativita, mysl, intuice, víra
 • vůně: vzdušná směs – cypřiš, amyris, máta, citron…
 • element: kov (podzim, západ prostoru)

Svíčka působí v elementu kovu (Feng-shui), harmonizuje 5. čakru, skvěle účinkuje při umístění v pracovně nebo na západě. V období přetížení napomáhá uvolnění mysli, otevírá kreativitu a intuici. Odlehčuje od všeho starého, zatuhlého a nepotřebného a přináší čerstvý vítr.

O Svíčkách

K aromaterapii, svíčkám a ruční výrobě mě nasměrovala moje vlastní cesta. Na konci roku 2012 jsem sestavila svojí první aromaterapeutickou kompozici a rozhodla se jí dát tělo a tvar v podobě svíčky. Esence dostala název SVĚTLONOŠ a objevila se pod stromečkem pro všechny mé blízké, aby jim „Ukázala Světlo i v té největší tmě“…

Svíčky sklidily úspěch, a tak začala moje výroba esencí a svíček pro vás. Celý další rok jsem se věnovala sestavení kompozic podle pěti elementů – VODA, DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ a KOV. Inspirací mi byla naše cesta po budhistických oblastech Himalájí.

Na konci roku 2013 jsem začala aromaterapii studovat a krátce na to jsem začala míchat terapeutické směsi lidem na míru. Začaly vznikat další originální recepty, oleje, masti… Naše další cesta do Indie mě inspirovala k sestavení kompozice ORIENT, jsou v ní obsažené všechny její krásy, vůně a barvy. Vznikla také ROSA, hluboce působící kompozice s čistou růží, koncentrovaná bezpodmínečná láska.

Ukázku všech zmiňovaných svíček, které pod mýma rukama vznikají, vám představuji na této stránce, zakoupit si je můžete osobně u mě, na mém profilu na Fleru nebo v některém ze spřátelených prodejních míst.

Přeji vám, ať vám dělají radost a ukazují Světlo na vaší cestě!

S láskou, vaše Lusílija

Prehledny-letak–Energetizujici-svice-Simbis-A4-2015.pdf

O surovinách

Přírodní palmové svíčky s čistými éterickými oleji vznikly kombinací surovin prvotřídní kvality.

Palmový vosk je známý svou krásnou krystalickou strukturou, kterou na povrchu svíček vytváří. Jedná se o přírodní rostlinný produkt (zbytkový materiál při výrobě oleje), který je na rozdíl od parafinu (vyráběný z ropy) hypoalergenní a vhodný i pro nejmenší děti. V kombinaci s bavlněným chemicky neupravovaným knotem hoří svíčka absolutně bez kouře a zápachu a mnohem déle než běžná parafinová.

Do palmového vosku přidávám kvalitní éterické oleje obsažené v mých originálních recepturách, které vosk provoní, ale nemají pronikavé aroma a nedráždí jako vůně syntetické, které se běžně používají do svíček, kosmetiky i potravin.

Svíčky kvůli zadržení aroma a ochraně struktury balím do celofánu, který snadno roztřídíte do plastů.

 

Ručně vyrábí s láskou: Michaela Nováková – Simbis

Foto: Simbis, 2014-2015