Energetizující svíce Simbis

Energetizující svíce Simbis

Svice-Simbis-valec-velkyRučně vyráběné přírodní svíce s aromaterapií sestavenou podle originálních receptů.

Prodejní místa

IMG_6233OHEŇ (červená)

Svíčka OHEŇ s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně ylang-ylangu.

 • působení: vášeň, láska, hra, prožitek
 • vůně: sladká směs – ylang-ylang, geranium, myrha…
 • element: oheň (léto, jih prostoru)

Svíčka působí v elementu ohně (Feng-shui), harmonizuje 1. čakru, skvěle účinkuje při umístění v ložnici, na jihu.  V období samoty pomáhá ženskou stránku otevřít se mužskému objetí, harmonizuje jin-jang energie. Jemně afrodiziakální. Podporuje sebedůvěru a lásku k sobě.

IMG_6237ORIENT (oranžová)

Svíčka ORIENT s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně kardamonu.

 • působení: radost, smyslnost, hojnost
 • vůně: kardamom, kasie, bergamot…

Hravá svíčka s lehce afrodisiakálními účinky harmonizuje 2. čakru, podporuje smyslnostplodnost. V zimě, období Vánoc nebo těžkých obdobích uvolňuje, prohřívá, dodává pocit blízkosti, bezpečí a teplého domova. Navozuje orientální atmosféru. Vzbuzuje radost ze života.

IMG_6227ZEMĚ (žlutá)

Svíčka ZEMĚ s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně skořice.

 • působení: vnitřní síla, domov, bezpečí, klid, teplo
 • vůně: hřejivá směs – skořice, amyris, benzoe…
 • element: země (babí léto, mezidobí)

Svíčka působí v elementu země (Feng-shui), harmonizuje 3. čakru, skvěle účinkuje při umístění ve středu prostoru. V období změn zklidňuje, uvolňuje, dodává vnitřní sílu, vytrvalost a rozhodnost. Navozuje pocit hojnosti, plnosti a štědrosti. Vyživuje a propojuje s kořeny našeho bytí.

IMG_6245DŘEVO (zelená)

Svíčka DŘEVO  s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně borovice.

 • působení: harmonie, přirozenost, vývoj, cit
 • vůně: jemně dřevitá směs – borovice, růžové dřevo, pomeranč…
 • element: dřevo (jaro, východ prostoru)

Svíčka působí v elementu dřeva (Feng-shui), harmonizuje 4. čakru, skvěle účinkuje při umístění v kuchyni nebo na východě. V období shonu navrací do vlastního středu, oživuje tělo i ducha, aktivuje vnitřní ozdravné schopnosti. V období stagnace a nečinnosti ukazuje nový směr.

IMG_6250KOV (modrá)

Svíčka KOV s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně cypřiše.

 • působení: inspirace, kreativita, mysl, intuice, víra
 • vůně: vzdušná směs – cypřiš, amyris, máta, citron…
 • element: kov (podzim, západ prostoru)

Svíčka působí v elementu kovu (Feng-shui), harmonizuje 5. čakru, skvěle účinkuje při umístění v pracovně nebo na západě. V období přetížení napomáhá uvolnění mysli, otevírá kreativitu a intuici. Odlehčuje od všeho starého, zatuhlého a nepotřebného a přináší čerstvý vítr.

IMG_6249VODA (fialová)

Svíčka VODA s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně levandule.

 • působení: moudrost, víra, duchovno
 • vůně: bylinná směs – levandule, máta, mandarinka…
 • element: voda (zima, sever)

Svíčka působí v elementu vody (Feng-shui), harmonizuje 6. čakru, skvěle účinkuje před spánkem nebo na severu. V období únavy dodává víru. Zklidňuje rozbouřené emoce po celém dni. Vhodná pro večerní rozjímání. Pomáhá při hledání správného řešení. Ladí na vlastní potenciál.

IMG_6220SVĚTLO (bílá)

Sváteční svíčka SVĚTLO s éterickými oleji, v nichž dominuje vůně bazalky.

 • působení: ochrana, čistota, síla, světlo
 • vůně: bazalka, jedle, citron…

Sváteční svíčka působí na jemnohmotná těla, uvolňuje všechny čakry a harmonizuje 7. čakru. Pročišťuje prostor, aktivuje vnitřní světlo a ochranu, usnadňuje napojení na jemné energie a telepatii. Vhodná pro rituály, dušičky, Vánoce a speciální příležitosti. Ukazuje cestu a cíl.

IMG_6255-003ROSA (růžová) – deluxe

Svíčka ROSA s výjimečnou éterickou směsí, v níž dominuje vůně pravé růže.

 • působení: bezpodmínečná láska
 • vůně: růže, mateřídouška, myrha…

Svíčka v deluxe kvalitě s obsahem růže působí na srdeční oblast, harmonizuje 4. čakru a učí bezpodmínečné lásce, ze které všichni pocházíme. Pomáhá při nedostatečné sebedůvěře, nevíře v život a přílišném uzavření do sebe. Hojí staré rány, pomáhá odpuštění a přijetí.

Pozn. Obsahuje čistý éterický olej z růže a květový vosk z růže.

IMG_6346Svíčky na přání

Líbí se vám některá z energetizujících svící Simbis a rádi byste z ní vytvořili originální dárek? Mohu pro vás upravit svíčky na přání. Na svíčky je možné ručně vepsat věnování nebo nakreslit jednoduchý symbol. Oblíbené je např. SVĚTLO pro novomanžele. Svíčku na přání vám mohu také originálně zabalit do celofánu nebo do luxusní papírové krabičky. Cena produktu se odvíjí od standartní ceny s přípratkem za ruční zdobení nebo balení. Neváhejte mě kontaktovat s vaší vizí či přáním.

DSCF2519-001Firemní svíce

Nabízím také tvorbu originálních firemních dárků a propagačních svící. Na svíčky nebo svícny je možné ručně vepsat firemní iniciály nebo nalepit etikety s logem firmy. Díky maloobjemové ruční výrobě pro vás mohu upravit klasickou řadu svíček nebo navrhnout tvorbu pro vás na míru včetně originální aromaterapeutické směsi. Množství je možné již od 1ks. Cena produktu se odvíjí od způsobu zpracování, vůně a odebraného množství. Neváhejte mě kontaktovat s vaší vizí či přáním.

Ceník

Aktuální ceník svíček najdete v ceníku nebo také na profilu Simbis na Fler. Pro velkoobchodní ceník mě prosím kontaktujte.

O Svíčkách

K aromaterapii, svíčkám a ruční výrobě mě nasměrovala moje vlastní cesta. Na konci roku 2012 jsem sestavila svojí první aromaterapeutickou kompozici a rozhodla se jí dát tělo a tvar v podobě svíčky. Esence dostala název SVĚTLONOŠ a objevila se pod stromečkem pro všechny mé blízké, aby jim “Ukázala Světlo i v té největší tmě”…

Svíčky sklidily úspěch, a tak začala moje výroba esencí a svíček pro vás. Celý další rok jsem se věnovala sestavení kompozic podle pěti elementů – VODA, DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ a KOV. Inspirací mi byla naše cesta po budhistických oblastech Himalájí.

Na konci roku 2013 jsem začala aromaterapii studovat a krátce na to jsem začala míchat terapeutické směsi lidem na míru. Začaly vznikat další originální recepty, oleje, masti… Naše další cesta do Indie mě inspirovala k sestavení kompozice ORIENT, jsou v ní obsažené všechny její krásy, vůně a barvy. Vznikla také ROSA, hluboce působící kompozice s čistou růží, koncentrovaná bezpodmínečná láska.

Ukázku všech zmiňovaných svíček, které pod mýma rukama vznikají, vám představuji na této stránce, zakoupit si je můžete osobně u mě, na mém profilu na Fleru nebo v některém ze spřátelených prodejních míst.

Přeji vám, ať vám dělají radost a ukazují Světlo na vaší cestě!

S láskou, vaše Lusílija

Prehledny-letak–Energetizujici-svice-Simbis-A4-2015.pdf

O surovinách

Přírodní palmové svíčky s čistými éterickými oleji vznikly kombinací surovin prvotřídní kvality.

Palmový vosk je známý svou krásnou krystalickou strukturou, kterou na povrchu svíček vytváří, ale také pomalým a dlouhým hořením (až dvojnásobek oproti parafínovým svíčkám). Jedná se o přírodní rostlinný produkt (zbytkový materiál při rafinaci palmového oleje), který je na rozdíl od parafinu (vyráběný z ropy) hypoalergenní a vhodný i pro nejmenší děti. V kombinaci s bavlněným chemicky neupravovaným knotem hoří svíčka absolutně bez kouře a zápachu a mnohem déle než běžná parafinová. Vzhledem k tomu, že při hoření nevydává žádné aroma, je velice vhodný ke kombinaci s čistými přírodními éterickými oleji.

Do palmového vosku přidávám kvalitní éterické oleje (některé v bio kvalitě) obsažené v mých originálních recepturách, které vosk provoní, ale nemají pronikavé aroma a nedráždí jako vůně syntetické, které se běžně používají do parafínových svíček, kosmetiky i potravin.

Svíčky kvůli zadržení aroma a ochraně struktury balím do celofánu, který snadno roztřídíte do plastů.

 

Ručně vyrábí s láskou: Michaela Lusílija Makulová – Simbis

Foto: Simbis, 2014-2016