Šance

Poslední dobou se „náhodou“ dostávám na energeticky zajímavá, ale přitom ne moc frekventovaná místa. Jedním z těchto míst je i vrch se zarostlou zříceninou Šance nedaleko Opavy, na který bych Vás ráda nalákala.

O Šanci se mi nepodařilo nalézt mnoho informací, snad jen tento skromný článek: http://www.turistika.cz/mista/sance. Šance je zde popisována jako opevnění z konce 18. stol.

Na Šanci jsem se dostala po modré turistické značce zcela neplánovaně. Po výšlapu na kopec by na první pohled člověk mohl být zklamán, na místě už jsou patrné pouze obrané valy a uvnitř cosi neurčitého, velmi zarostlého bujnou vegetací. Po překonání bývalého vodního příkopu jsem ale byla překvapena. Ocitla jsem se v prostoru bývalé strážní pevnosti s velmi zajímavým energetickým napojením.

Nejzajímavějším místem pevnosti je kruhovitý prostor na jižní straně, který býval strážní věčí. Ne ale jen tak ledajakou věží. Toto místo je napojeno na velmi jemné energetické vibrace. Nad věží je vytvářena jakási spirála, která usnadňuje telepatickou komunikaci, chanelling, nalazení na vlastní duši. Jsou zde podobné energie jako na některých velmi promeditovaných místech, v čistých kostelích nebo poutních místech. Přijďte se přesvědčit sami. Posaďte se na chvilku na tomto místě, nalaďte se na jeho vibrace a vnímejte inspirace, které k Vám budou přicházet. Pokud je Váš záměr čistý, určitě nebudete zklamáni. O tom, že nejsem jediná, kdo půvab tohoto místa objevil, svědčí i nedávno používaná rituální svíčka.

Přeji Vám krásné cesty za poznáním.

Odkaz na mapu tohoto místa zde