Práce s Vyšším Já

Práce s Vyšším Já

IMG_0088„Co budeme na společné meditaci dělat?“, „Jak probíhá terapie?“ To jsou časté otázky, které od vás dostávám. Dovolte mi na toto téma sepsat pár slov.

Na svých akcích, ať již jsou to semináře, kurzy nebo individuální terapie, se nechávám vést svým Vyšším Já, intuicí a svými Průvodci, kteří mě provázejí na mé Cestě.

V praxi to znamená, že předem dostanu rámcový program, takovou kostru nadcházejícího setkání. Přípravu si většinou dělám při hlubší meditaci, někdy impulsy dostávám ve snech, někdy při každodenní činnosti. Nejsnáze ke mně inspirace chodí v přírodě, poslední dobou jsem si oblíbila před akcemi chodit do parčíku nebo na procházku.

Bezprostředně před setkáním se ladím na skupinu nebo na konkrétního člověka a vnímám jejich potřeby. Při skupinových setkáních vnímám skupinku jako celek, při individuálním setkání je ladění mnohem hlubší.

Při akci naslouchám svému vnitřnímu vedení. Reaguji přímo. Dostanu od vás otázku a vnímám, jaká má být pro vás odpověď. V průběhu meditace reaguji na její průběh. Vnímám kroky, které mám s vámi vykonat.

Na zimní slunovrat 2013 jsem začala pořádat akce na silových místech v přírodě. Program takovýchto společných setkání a meditací je až do poslední chvilky otevřený. Meditace na významná astrologická data dostávají navíc sílu daného dne a proto je ještě důležitější, aby se přizpůsobily aktuálnímu dění.

Příkladem může být konkrétní kostra programu na společnou meditaci na jarní rovnodennost, kterou jsem obdržela 2 dny před konáním akce.

  • Sladění se s rytmem přírody – otevření smyslů
  • Element země jako zdroj energie – uctění hlíny
  • Jednota a sounáležitost jako zdroj síly – meditace v kruhu
  • Přivítání jara – vize a plány pro další období
  • Dary ze srdce – uctění místa síly

Váháte-li, zda máte přijít na nějakou akci nebo se objednat na individuální terapii, doporučuji vám, ať posloucháte své Vyšší Já, jestli vás ke mě vede. Můžete také zkusit najít někoho, kdo mě zná a ví, jak pracuji, případně si přečíst zkušenosti účastníků seminářů a terapií.