Intuitivní kresba

Intuitivní kresba

Nově vypsány termíny pro letní intuitivní kresbu v přírodě (Šťáhlavy). Nový seberozvojový kurz v Plzni/Praze na podzim 2016.

Letní Intuitivní kresba 20.8. a 23.8.2016 (Šťáhlavy)

Intuitivni-kresba-Stahlavy-leto-emailLetní tvořivý a seberozvojový kurz pro začátečníky nebo pokročilé přes léto venku v přírodě. Setkání v případě příznivého počasí na naší zahradě (letos poprvé!).

 • So 20.8.2016 (10-17hod) – Intuitivní kresba ŠŤÁHLAVY (základy intuitivní kresby) – automatická kresba, barvy a energetické obrázky – základy intuitivního kreslení, praktický nácvik základů automatického písma a automatické kresby, praktická část – volná kresba, působení barev na naše podvědomí, správná volba barev, praktická část – kreslení aury, jak tvořit energetické a léčivé obrázky, práce se zdrojem, praktická část – léčivá kresba + individuální dotazy
 • Út 23.8.2016 (16-20hod) Změna termínu! – Sám sobě tvůrcem ŠŤÁHLAVY (mírně pokročilí/navazuje na kurz Intuitivní kresby) – návratová kresba (transformace a přepis vzpomínek pomocí kresby), diagnostika dle pěti elementů (testování, harmonizace těla i ducha, praktický návod, co změnit v životě), kreativní kresba – téma moje vlastní múza (práce s vnitřním tvůrcem, inspirací) + individuální dotazy

Tvořit budeme v malé skupince, abych se vám mohla dostatečně věnovat, kapacita 6 lidí.

Materiál

Na tvoření budete mít k dispozici skicáky, pastelky, voskovky, progresa, fixky a další materiály podle probíraného tématu. S sebou vezměte desky na vaše výtvory a poznámkový blok. Máte-li svoje oblíbené pastelky, pastely, voskovky apod., můžete si je vzít s sebou. Z každé lekce si kromě spousty dojmů odnesete i poznámky k probíranému tématu a vytvořená díla na témata, kterému se budeme věnovat.

Termíny

 • so 20.8.2016 (zač.) – 10:00 – 17:00 hod (pauza na oběd cca 13-14 hod), vstupné: 1000 Kč
 • út 23.8.2016 (pokr.) – 16:00 – 20:00 hod, vstupné: 600 Kč – Změna termínu!

Místo konání: Simbis – Šťáhlavy (zahrada), Husova 112, mapa, popis cesty

V ceně kurzu je zahrnuto lektorné, skripta, materiál, čajové osvěžení a drobné občerstvení. Přihlášky na kurz.

Otevřeno vždy 15 min před lekcí. V případě příznivého počasí tvoříme venku na zahradě! Na oběd je možné zajít do místní restaurace.

 

PastelkyIntuitivní kresba Plzeň od 3.3.2016 do 16.6.2016 (8 lekcí vždy 2x měsíčně)

Volně navazující seberozvojový kurz o osmi setkáních, ve kterém se postupně naučíme základy intuitivní automatické kresby, uvolníme vlastní kreativitu, vytvoříme energeticé obrázky, mandaly a další díla, zaměříme se na techniky diagnostiky a harmonizace pomocí pastelek. Věnovat se budeme problematice energií, čaker, tvorby programových obrázků a také partnerským vztahům.

V průběhu celého kurzu se vám budu individuálně věnovat a budeme zlepšovat vaši schopnost vnímání intuice a automatické kresby jako takové. Naučíme se zkontrolovat si své zdraví, nakreslit auru nebo se naladit na druhého a vytvořit pro něj harmonizační obrázek.

V tomto volně navazujícím kurzu se postupně seznámíme se základy automatického písma, základy intuitivního kreslení a automatické kresby, navážeme tématem působení barev na naše podvědomí, zabloudíme k tématu zdraví a přírody a k nácviku spontánní kresby a postupně se dostaneme k tvoření energetických obrázků a mandal pro nás i naše blízké. Hlouběji se budeme věnovat tématu diagnostiky, energií a čaker, včetně energií v partnerských vztazích. Na závěr vytvoříme programové obrázky jako podporu na vaší další Cestě.

Přihlásit se můžete na celý kurz, případně i na jednotlivé lekce (dle kapacity). Látka bude probírána postupně a nechám na vás, jak se rozhodnete. Můžeme se setkat také o 30 min dříve a zopakovat společně základy (cena +50 Kč). Pokud jste již dříve absolvovali kurz Intuitivní kresby, můžete si přijít zopakovat některé lekce, pokaždé vykládám látku jinak a věnujeme se jiným praktickým cvičením.

Kurz je určen pro úplné začátečníky i mírně znalé automatické kresby. Stejně tak pro lidi, kteří si chtějí rozšířit obzory o jiné způsoby kreslení a tvoření a hlavně se pomocí tvoření dozvědět něco nového o sobě.

Tvořit budeme v malé skupince, abych se vám mohla dostatečně věnovat, kapacita max. 8 lidí.

Bonus: Pro účastníky celého kurzu platí navíc 10% sleva na energetizující svíce Simbis a jiné výrobky po celou dobu kurzu.  Nabídka viz. Voňavý obchůdek.

Obsah kurzu

Každá lekce je členěna na teoretickou a praktickou část. Navíc dostanete vždy téma na doma, kterému se můžete věnovat individuálně. Po kurzu je prostor pro diskuzi a individuální dotazy.

 • Lekce 1 – Kreslíme intuitivně – základy intuitivního kreslení, praktický nácvik základů automatického písma a automatické kresby, praktická část – volná kresba + téma na doma
 • Lekce 2 – Všechny barvy duhy – opakování základů intuitivního kreslení, působení barev na naše podvědomí, správná volba barev, praktická část – kreslení aury + téma na doma
 • Lekce 3 – Zdraví z přírody – pilování automatické kresby, jak hledat inspiraci v přírodě, testování vlastního zdraví, praktická část – spontánní kresba + téma na doma
 • Lekce 4 – Energie a čakry – diagnostická kresba, energie čaker a jejich harmonizace, praktická část – aurogram + téma na doma
 • Lekce 5 – Energetické obrázky – jak tvořit energetické a léčivé obrázky, práce se zdrojem, praktická část – léčivá kresba + téma na doma
 • Lekce 6 – Mandalování – jak tvořit pro někoho blízkého, základy tvoření mandal, praktická část – kreslení mandal + téma na doma
 • Lekce 7 – Partnerské vztahy – jak zlepšit partnerské vztahy, testování, význam vědomé práce ve vztahu, praktická část – harmonizační kresba + téma na doma
 • Lekce 8 – Programové obrázky – podpora na vlastní duchovní cestě, význam snů a přání, vykročení k novému, praktická část – vizualizační kresba

Materiál

Na tvoření budete mít k dispozici skicáky, pastelky, voskovky, progresa, fixky a další materiály podle probíraného tématu. S sebou vezměte desky na vaše výtvory a poznámkový blok. Máte-li svoje oblíbené pastelky, pastely, voskovky apod., můžete si je vzít s sebou. Z každé lekce si kromě spousty dojmů odnesete i poznámky k probíranému tématu a vytvořená díla na téma, kterému se budeme věnovat.

Termíny

Odpolední kurz (O): vždy 2x měsíčně ve čtvrtek od 10.3. do 30.6.2016, 16:30 – 18:30 hod (volná místa). Večerní kurz (V): vždy 2x měsíčně ve čtvrtek od 3.3. do 16.6.2016, 18:30 – 20:30 hod (obsazeno). V případě dovolených je možné termín lekce upravit.

 • 3.3.2016 – Lekce I. (V)
 • 10.3.2016 – Lekce I. (O) + Lekce II. (V)
 • 7.4.2016 – Lekce II. (O) + Lekce III. (V)
 • 21.4.2016 – Lekce III. (O) + Lekce IV. (V)
 • 5.5.2016 – Lekce IV. (O) + Lekce V. (V)
 • 19.5.2016 – Lekce V. (O) + Lekce VI. (V)
 • 2.6.2016 – Lekce VI. (O) + Lekce VII. (V)
 • 16.6.2016 – Lekce VII. (O) + Lekce VIII. (V)
 • 30.6.2016 – Lekce VIII. (O) + hospůdka!

Další kurz od září 2016 v Plzni.

Místo konání

Mateřské centrum Barvínek, Ruská 16, 326 00 Plzeň – Slovany, mapa, popis cesty

Vstupné

8 lekcí

1 lekce

Účastníci

2 000 Kč*

300 Kč

Studenti, senioři, ZTP

1 750 Kč*

250 Kč

Při opakování kurzu / lekce (dle kapacity)

200 Kč

V ceně kurzu je zahrnuto lektorné, skripta, materiál a čajové osvěžení. Přihlášky na kurz. * platba předem na účet nebo na místě, platí až do 10.3.2016 (odpolední kurz).

 

children crayon on a wahite paperIntuitivní kresba Praha – intenzivně 16.4., 7.5. a 18.6.2016

Intenzivní seberozvojový kurz o třech lekcích, ve kterém se postupně naučíme základy intuitivní automatické kresby, uvolníme vlastní kreativitu, vytvoříme energetické obrázky, mandaly a další díla, zaměříme se na techniky diagnostiky a harmonizace pomocí pastelek. Věnovat se budeme problematice energií, čaker, tvorby harmonizačních a programových obrázků a také partnerským vztahům.

V průběhu celého kurzu se vám budu individuálně věnovat a budeme zlepšovat vaši schopnost vnímání intuice a automatické kresby jako takové. Naučíme se zkontrolovat si své zdraví, nakreslit auru nebo se naladit na druhého a vytvořit pro něj harmonizační obrázek.

Přihlásit se můžete na celý kurz, případně i na jednotlivé lekce (dle kapacity). Látka bude probírána postupně a nechám na vás, jak se rozhodnete. Pokud se rozhodnete připojit až na lekci II nebo III, můžeme se setkat také od 9 hod a zopakovat společně základy (v ceně lekce). Pokud jste již dříve absolvovali kurz Intuitivní kresby nebo jiný můj kurz, vězte, že pokaždé vykládám látku jinak a věnujeme se jiným praktickým cvičením.

Kurz je určen pro úplné začátečníky i mírně znalé automatické kresby. Stejně tak pro lidi, kteří si chtějí rozšířit obzory o jiné způsoby kreslení a tvoření a hlavně se pomocí tvoření dozvědět něco nového o sobě.

Tvořit budeme v malé skupince, abych se vám mohla dostatečně věnovat, kapacita max. 8 lidí.

Bonus: Pro účastníky kurzu platí navíc jednorázová 10% sleva na zboží Radosty – obchodu pro radost. Stejně tak na energetizující svíce a vůně Simbis. Nabídka viz. Voňavý obchůdek.

Obsah kurzu

V každé lekci se v průběhu dne střídají teoretické a praktické části. Navíc dostanete vždy téma na doma, kterému se můžete věnovat individuálně. Na kurzu je prostor také pro diskuzi a individuální dotazy.

 • Lekce 1 – Intuitivní kresba I. – automatická kresba, barvy a energetické obrázky – základy intuitivního kreslení, praktický nácvik základů automatického písma a automatické kresby, praktická část – volná kresba, působení barev na naše podvědomí, správná volba barev, praktická část – kreslení aury, jak tvořit energetické a léčivé obrázky, práce se zdrojem, praktická část – léčivá kresba + individuální dotazy, téma na doma
 • Lekce 2 – Intuitivní kresba II. – diagnostika zdraví, čaker a kreslení mandal – pilování automatické kresby, energie čaker a jejich harmonizace, diagnostická kresba, praktická část – aurogram, jak hledat inspiraci v přírodě, testování vlastního zdraví, praktická část – spontánní kresba, jak tvořit pro někoho blízkého, základy tvoření mandal, praktická část – kreslení mandal + individuální dotazy, téma na doma
 • Lekce 3 – Intuitivní kresba III. – (partnerské) vztahy, harmonizační a vizualizační obrázky – jak zlepšit partnerské vztahy, testování, význam vědomé práce ve vztahu, praktická část – harmonizační kresba, podpora na vlastní duchovní cestě, význam snů a přání, vykročení k novému, praktická část – vizualizační kresba + individuální dotazy, téma na doma

Materiál

Na tvoření budete mít k dispozici skicáky, pastelky, voskovky, progresa, fixky a další materiály podle probíraného tématu. S sebou vezměte desky na vaše výtvory a poznámkový blok. Máte-li svoje oblíbené pastelky, pastely, voskovky apod., můžete si je vzít s sebou. Z každé lekce si kromě spousty dojmů odnesete i poznámky k probíranému tématu a vytvořená díla na témata, kterému se budeme věnovat.

Termíny

Vždy v sobotu/neděli 10:00 – 17:00 hod. Pauza na oběd cca 13-14 hod. Otevřeno vždy 15 min před lekcí. V případě příznivého počasí tvoříme část dne venku na dvorku!

 • so 16.4.2016 – na poslední chvíli uvolněna 2 místa
 • so 7.5.2016 – volná místa
 • so 18.6.2016 – volná místa

Místo konání

Radosta – Obchod pro radost, Francouzská 427/70, Praha 10 – Vinohrady, mapa, popis cesty

Vstupné

3 lekce

1 lekce

Účastníci

3 000 Kč*

1200 Kč

Studenti, senioři, ZTP

2 500 Kč*

1000 Kč

V ceně kurzu je zahrnuto lektorné, skripta, materiál a čajové osvěžení. Přihlášky na kurz. * platba předem na účet, platí až do 8.4.2016

 

DSCF2273Individuální lekce intuitivní kresby

Po absolvování kurzu Intuitivní kresba vám nabízím možnost dalšího rozvíjení schopností a procvičování probíraných technik formou individuálních lekcí. Na obsahu lekce se vždy předem domluvíme a lekci přizpůsobíme individuálním potřebám účastníků. Individuální lekce můžete využít také pokud vám nevyhovují nabízené termíny kurzu! Nově se můžeme setkat také v Praze na Vinohradech. Ráda za vámi také přijedu.

Vstupné

1 hod

2 hod

Individuální lekce (od 4 osob)


300 Kč*

Individuální lekce (3 osoby)


400 Kč*

Individuální lekce (1 osoba)

500 Kč

* v případě dopravy za vámi mimo Plzeň účtuji 6 Kč/km.

 

Přihláška na kurz a platba

Na kurz se přihlašte pomocí tohoto formuláře. Vaše místo bude závazně rezervováno po zaplacení kurzovného. Storno poplatek 1 týden předem 100%, kurzovné může být převedeno na jinou osobu. Bankovní spojení: 670100-2210380733/6210

Reference účastníků

„Líbilo se mi malování mandal a zjištění, že i když člověk neumí malovat, že každá čmáranice mu může říct něco o něm.“ Ludmila (Intuitivní kresba, seberozvojový kurz)

„Díky za velmi příjemný a obohacující čas strávený s Tebou a ostatními ženami. Každé setkání je obohacující…“ Jana (Intuitivní kresba, seberozvojový kurz)

Lektorka

Michaela Lusílija Makulová, (+420) 777 219 111, lusilija@simbis.cz

Michaela-NovakovaJak jsem se dostala ke kreslení energetických obrázků?

Ke kreslení energetických obrázků jsem se dostala spontánně přes automatické písmo. Když jsem vzala poprvé do ruky pastelku a měla ji nechat samotnou kroužit na prázdný papír, připadala jsem si jako blázen. K mému překvapení jsem se automatické písmo „naučila“ během chviličky. Dalším krokem byly barevné mandaly, do kterých jsem obtiskovala své pocity. A pak to přišlo. Skicák, pastelky a nutkavá potřeba zachytit zdroj inspirace ve své kráse a síle. A energetické obrázky byly na světě. Pár si jich můžete prohlédnout na přiložených fotkách. Pár slov o mě si můžete přečíst na stránce Michaela Makulová.

Pozvánka

Intuitivni-kresba-Praha-042016Intuitivni-kresba-032016

Fotogalerie

Intuitivní kresba